Skip to content Skip to footer

Süreç nasıl işliyor?

Danışma ve Karar Verme

Sizin için her şeyi biz planlayalım, sadece arkanıza yaslanın ve sonuca odaklanın, zaman kaybetmeyin.

VIP Transfer

Lüks ve konforlu araçlarla sizi evinizden kliniğe kadar her süreçte rahat ettiriyoruz.

Tatil Konforunda Konaklama

Profesyonel bir tedavi süreci yanında, ihtiyacınız olan tatil ve kültür ziyaretlerinizi gerçekleştirin.

Kusursuz Tedavi Sonuçları

Bütün süreçlerde, sağlığınızı korumak, güvenli hizmet almanız ve memnuniyetiniz için yanınızdayız.

İhtiyaçlarınızı belirlemek için sizinle irtibata geçiyor ve detaylı bir analiz yapıyoruz. Size en uygun tedavi yöntemini seçiyoruz, tedavi sürecinizi planlıyoruz ve sizi buraya davet ediyoruz.

Danışma ve Karar Verme - Tac Clinic

Uçaktan indiğiniz sırada danışmanlarımız sizi karşılıyor ve otelinize kadar eşlik ediyorlar. Tedavi süreciniz boyunca konforlu ve lüks araçlarımızda güvenilir bir şekilde hizmet alıyorsunuz.

Vip Transferler - Tac Clinic

Tedavi süreciniz boyunca konaklayacağınız otelde; konforlu, lüks, ve kaliteli zaman geçirirken, Antalya’da tarihi ve kültürel yerleri ziyaret edebilir, sahilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tatil Fırsatı - Tac Clinic

Modern ve teknolojik cerrahi ekipmanlarımız, uzman doktorlarımız ve profesyonel personelimizle; size özel tedavi planları sağlarken, sağlığınızı korumak, güvenli hizmet almanız ve memnuniyetiniz için yanınızdayız.

Kusursuz Tedavi Sonuçları - Tac Clinic

Konaklanacak Hotel Seçenekleri

Su Hotel - Tac Clinic

Su Hotelㅤ

Pearly Hotel - Tac Clinic
Pearly Hotel - Tac Clinic

Pearly Hotelㅤ

Türkay Hotel - Tac Clinic
Türkay Hotel - Tac Clinic

Türkay Hotelㅤ

Antalya - Tac Clinic
Antalya - Tac Clinic
Antalya - Tac Clinic

ANTALYA

Antalya, Türkiye’nin yaz tatili başkenti olarak biliniyor ve sadece bununla da kalmıyor: Antalya, dünyanın en renkli şehirlerinden biri ve sadece deniz, güneş ve kum üçlüsünden oluşan turistik cazibe merkezleriyle tanınıyor. Tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan şehirde ayrıca tarihi ve kültürel gezileri sevenlerin dolu dolu bir tatil geçirebilecekleri antik kentler, vusen ve tarihi yerler bulunmaktadır. Ilıman iklimi, geniş kumsalları ve masmavi suları ile Antalya birçok doğa harikasını gözler önüne sermektedir. Seyahat amacınız ne olursa olsun, Antalya size bundan fazlasını vaat ediyor.

  • Kaputaş Plajı, Gökliman Plajı ve Olimpos Plajı gibi onlarca doğa harikası koy ve kumsalları ziyaret etmelisiniz.
  • Alanya Kalesi, Apollon Tapınağı, Perge Antik Kenti, Antalya Müzesi, Patara Antik Kenti, Side Antik Kenti, Olympos Antik Kenti, Hadrian Kapısı, Xanthos Antik Kenti, St. Nikolas Kilisesi, Süleymaniye Cami, Kızılkule, Hıdırlık Kulesi, Aspendos Antik Tiyatrosu ve Aslanlı Lahit gibi tarihi yerleri mutlaka görmelisiniz.
  • Rafting, dalış, yamaç paraşütü ve su kayağı gibi muhteşem aktivitelerde yer alabilirsiniz.
  • Antalya’da gece hayatını, güneşli günler tadında yaşayabilirsiniz. Eğlence dünyası sizlere sayısız olanak sunuyor, gece mekanları beklentileri kesinlikle karşılıyor. Bunların yanı sıra Türk mutfağı, İtalyan lezzetleri, Asya mutfağı ve Latin Amerika sokak lezzetleri, sizlere bir şölen olarak sunuluyor.